WITAJ MIKOŁAJU - 6.12.2018 r.

6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

Tradycją już się stało, że 6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj! W tym roku, ten długo wyczekiwany gość także do nas przybył i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu.

Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. Na Mikołaja czekały wierszyki, piosenki...uściski i całusy. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o nikim, jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty.
Przy okazji podkreślono, że ideą, jaka przyświeca obdarowywaniu się  prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.

Dodatkowo z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowana została akcja "CZERWONE MIKOŁAJKI". Uczniowie, którzy przybyli do szkoły w czerwonym stroju lub mikołajowej czapce zwolnieni byli z odpytywania i niezapowiedzianych kartkówek. Tak jak na załączonych zdjęciach chętnych do udziału w zabawie nie brakowało. Akcja szczególnych zwolenników znalazła wśród uczniów klas starszych, ciekawe czemu?Mrugnięcie Bardzo się cieszymy z tak ogromnego zaintersowania naszym pomysłem:-)

HO, HO, HO - dziękujemy!