NARODOWE CZYTANIE 2018 - 8.09.2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania narodowe czytanie 2018

W sobotnie wrześniowe przedpołudnie grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięła udział w tegorocznej odsłonie Narodowego Czytania zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przyłęku. W trwającym jubileuszowym roku odzyskania niepodległości  „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego oraz 44 teksty Antologii Niepodległości czytało 100 uczestników.

Fragmenty pięknej powieści czytali następujący uczniowie: Dominika Majewska (kl. VIII), Zuzanna Kosik (kl. VIII), Natalia Gogacz (kl. VIII), Karolina Zagożdżon (kl. VIII), Aleksandra Abczak (kl. VI), Paulina Stefańska (kl. VII), Kacper Nędzi (kl. VI), Kinga Zajączkowska (kl. VI), Maksymilian Solecki (kl. VII) oraz nauczyciele: Renata Przepiórka i Wioletta Mazur.