OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "PANDA" - 10.04.2024 r.

W środę 10 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „PANDA” z języka angielskiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów, o czym świadczy liczba uczestników. Konkurs miał na celu przede wszystkim: wyłonić uczniów uzdolnionych językowo, pogłębić wiedzę i umiejętności z języka angielskiego, rozwinąć zainteresowania uczniów, kształcić umiejętność stosowania już zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, zmotywować uczniów do nauki języka obcego, rozbudzić pasje, wzbogacić wiedzę gramatyczną, a także wiadomości dotyczące kultury i tradycji krajów anglojęzycznych.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników!